Płatności i wysyłka

Płatności w sklepie obsługuje u nas platforma PayU. W przypadku płatności przy odbiorze osobistym możliwa jest tylko płatność gotówką.
Zamówienie można również opłacić na podstawie przygotowanej wcześniej faktury proforma. Nowym klientom przy pierwszych zamówieniach możemy zaoferować tylko płatność z góry. Po realizacji każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT lub fakturę imienną i przesyłamy ją w wersji elektronicznej do klienta. W przypadku problemów z płatnością przez platformę PayU zawsze można dokonać opłaty przelewem tradycyjnym na konto: PKO BP S.A. 54 1020 1332 0000 1502 0621 8715 w celu szybszej realizacji prosimy w tytule przelewu wpisać numer zamówienia. W przypadku stałej współpracy oferujemy naszym klientom indywidualny odroczony termin płatności.

Wysyłka odbywa się codziennie, zgodnie z podanymi terminami realizacji produktów. Dokładne terminy realizacji można znaleźć w poszczególnych ofertach produktów. Przy mniejszych gabarytach zamówienia przesyłkę wysyłamy paczką firmą kurierską GLS. W przypadku książek preferujemy wysyłkę na palecie firmami kurierskimi DPD oraz FedEx. W obu przypadkach standardowy czas dostawy wynosi 24 godziny.
Zamówienie można również odebrać osobiście w siedzibie firmy: Grabówka, Szosa Baranowicka 77, 15-523 Białystok.

Status przesyłki można sprawdzić na poniższych stronach:
GLS: https://gls-group.eu/PL/pl/sledzenie-paczek
DPD: https://www.dpd.com.pl/Zlokalizuj-paczke
FedEx: https://www.fedex.com/pl-pl/tracking.html

Powered by MasterApps